Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin

Tartı aleti kullanıcılarının maruz kalmak istemedikleri durumların en başında teknik arızalar sonucu uğranılan zaman ve maddi kayıpları geliyor. Her hangi bir arıza durumunda anında teknik servis desteği ve arızanın giderilmesi tartı aleti kullanıcıları için büyük önem taşıyor.

Müşterilerimizin hızlı ve etkili servis beklentilerinin bilincinde olan şirketimiz yurt içi ve yurt dışında oluşturduğu birçok servis noktaları ile bu beklentiye çok kısa sürede karşılık veriyor. Bununla birlikte arıza çok kısa sürede tespit edilse bile arızanın yarattığı hasarın giderilmesi zaman gerektirebiliyor. Arıza oluşmadan yapılan önleyici bakım hizmetleri çok düşük maliyetler ile olası büyük hasarların önüne geçmek ve ticari kayıplarınızı minimuma indirmek sizin elinizde.

Teknik servis departmanımız tarafından sunulan önleyici bakım paketleri ile ilgili 444 41 14 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ülke genelinde güncel servis noktalarımız ile ilgili bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Haberler

Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı

Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz...

Merkez ve bölge servislerimiz ile faaliyetlerini…
UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…