Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin

Tartı aleti kullanıcılarının maruz kalmak istemedikleri durumların en başında teknik arızalar sonucu uğranılan zaman ve maddi kayıpları geliyor. Her hangi bir arıza durumunda anında teknik servis desteği ve arızanın giderilmesi tartı aleti kullanıcıları için büyük önem taşıyor.

Müşterilerimizin hızlı ve etkili servis beklentilerinin bilincinde olan şirketimiz yurt içi ve yurt dışında oluşturduğu birçok servis noktaları ile bu beklentiye çok kısa sürede karşılık veriyor. Bununla birlikte arıza çok kısa sürede tespit edilse bile arızanın yarattığı hasarın giderilmesi zaman gerektirebiliyor. Arıza oluşmadan yapılan önleyici bakım hizmetleri çok düşük maliyetler ile olası büyük hasarların önüne geçmek ve ticari kayıplarınızı minimuma indirmek sizin elinizde.

Teknik servis departmanımız tarafından sunulan önleyici bakım paketleri ile ilgili 444 41 14 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ülke genelinde güncel servis noktalarımız ile ilgili bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Haberler

UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin

Periyodik Bakım ile...

Tartı aleti kullanıcılarının maruz kalmak istemedikleri…

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/