Türkiye'nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor. | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor.
Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor.

Her ebat ve şekildeki paletli malzemenin boyut ölçümünün otomatik olarak ve hızlı bir şekilde yapıldığı sistemin kullanılmasıyla şirketin lojistik operasyonlarında önemli oranlarda verimlilik artışı sağlanacak.

Boyut ölçüm sistemine entegre edilmiş elektronik baskül ile ürünlerin boyutları ile birlikte aynı anda ağırlık değerleri de tespit edilebilmektedir. Sistem de ürün kimlik bilgilerinin otomatik olarak tespit edilmesi için kablosuz barkod okuyucu, ölçüm işlemlerini görüntülü olarak kayıt altına almak için ccvt kamera kullanılmıştır. Ölçüm işlemi operatör ekranı üzerinden manuel olarak veya malzemenin barkodunun okutulması suretiyle otomatik olarak başlatılabilmektedir.

İşletmenin mevcut otomasyon altyapısıyla entegre bir şekilde çalışan sistemde ölçüm sonuçları SAP sistemine aktarılmakta ve raf yerleşimi sistemden elde edilen bilgiler doğrultusunda planlanmaktadır.

Diğer Haberler

Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı

Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz...

Merkez ve bölge servislerimiz ile faaliyetlerini…
UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…