Türkiye'nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor. | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor.
Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor.

Her ebat ve şekildeki paletli malzemenin boyut ölçümünün otomatik olarak ve hızlı bir şekilde yapıldığı sistemin kullanılmasıyla şirketin lojistik operasyonlarında önemli oranlarda verimlilik artışı sağlanacak.

Boyut ölçüm sistemine entegre edilmiş elektronik baskül ile ürünlerin boyutları ile birlikte aynı anda ağırlık değerleri de tespit edilebilmektedir. Sistem de ürün kimlik bilgilerinin otomatik olarak tespit edilmesi için kablosuz barkod okuyucu, ölçüm işlemlerini görüntülü olarak kayıt altına almak için ccvt kamera kullanılmıştır. Ölçüm işlemi operatör ekranı üzerinden manuel olarak veya malzemenin barkodunun okutulması suretiyle otomatik olarak başlatılabilmektedir.

İşletmenin mevcut otomasyon altyapısıyla entegre bir şekilde çalışan sistemde ölçüm sonuçları SAP sistemine aktarılmakta ve raf yerleşimi sistemden elde edilen bilgiler doğrultusunda planlanmaktadır.

Diğer Haberler

UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin

Periyodik Bakım ile...

Tartı aleti kullanıcılarının maruz kalmak istemedikleri…

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/