Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor. | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor.
Türkiye’nin en büyük şirketleri işletmelerinde Tunaylar Boyut ölçüm sistemlerini tercih ediyor.

Her ebat ve şekildeki paletli malzemenin boyut ölçümünün otomatik olarak ve hızlı bir şekilde yapıldığı sistemin kullanılmasıyla şirketin lojistik operasyonlarında önemli oranlarda verimlilik artışı sağlanacak.

Boyut ölçüm sistemine entegre edilmiş elektronik baskül ile ürünlerin boyutları ile birlikte aynı anda ağırlık değerleri de tespit edilebilmektedir. Sistem de ürün kimlik bilgilerinin otomatik olarak tespit edilmesi için kablosuz barkod okuyucu, ölçüm işlemlerini görüntülü olarak kayıt altına almak için ccvt kamera kullanılmıştır. Ölçüm işlemi operatör ekranı üzerinden manuel olarak veya malzemenin barkodunun okutulması suretiyle otomatik olarak başlatılabilmektedir.

İşletmenin mevcut otomasyon altyapısıyla entegre bir şekilde çalışan sistemde ölçüm sonuçları SAP sistemine aktarılmakta ve raf yerleşimi sistemden elde edilen bilgiler doğrultusunda planlanmaktadır.

Diğer Haberler

Kayseri Bölge Servis Müdürlüğümüz Faaliyete Başladı

Kayseri Bölge Servis...

Yetkili olduğu illerde satış sonrası teknik…
İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı

İç Anadolu Bölge...

Türkiye’de tartım sistemleri pazarının en köklü…
Akdeniz Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı

Akdeniz Bölge Müdürlüğümüz...

Türkiye de tartım sistemleri pazarında lider…