Tartılı Elektirikli Bobin İstif Makinesi | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Tartılı Elektirikli Bobin İstif Makinesi
Tartılı Elektirikli Bobin İstif Makinesi

Türkiye’nin önemli plastik üreticilerinden biri için üretilen Tartılı Plastik Bobin İstif Makinesi teslim edildi. Plastik bobinlerin üretim hattından alınması ve stok sahasında aktarılması sırasında aynı zamanda tartılmasına da olanak sağlamaktadır.
Sistem üzerinde bulunan ve özel olarak tasarlanan oval bobin yatağı, ürünün güvenli bir şekilde taşınmasına ve aynı zamanda tartılmasına olanak sağlamaktadır. Sistem Plastik sektöründe geniş kullanım alanı bulduğu gibi rulo halindeki ürünlerin üretildiği Kağıt, Ambalaj, İplik vb. sektörlerde de kullanılabilmektedir. Farklı ebat ve kapasitelerde ve farklı bobin çaplarına uygun olarak üretilebilen tartım sistemi yüksek hassasiyette çalışmaktadır. Tartım sistemi üzerinde bulunan yazıcısı ile tartım bilgileri otomatik olarak fişe veya yapışabilir etikete belgelenebilmektedir. Ayrıca veriler kablosuz haberleşme opsiyonu ile dış birimlere aktarılabilir. Tartım sistemi güç beslemesini elektrikli kaldırma sistemi aküsünden almaktadır

Diğer Haberler

UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin

Periyodik Bakım ile...

Tartı aleti kullanıcılarının maruz kalmak istemedikleri…

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/