Metal ve Çelik | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Metal ve Çelik

Elektronik taşıt kantarları geçmişimiz uzun yıllara dayanmakta olup bilgi birikimi ile üretilen, taşıt kantarları sektörün değişimine ve gelişmesine öncülük etmektedir. Taşıt kantarlarımız Mühendislik tecrübesi ile müşterilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmaktadır. 

Metal Çelik sektörü için kullanılabilecek ürünlerimizden V-TECH serisi statik hesaplamaları, uluslararası yükleme ve ölçüm standartlarına göre üretilmiştir. Karayolunda yük taşıyan her türlü aracın en ağır aks yükü, araçların kantar üzerindeki duruş, hareket ve fren kuvvetleri hesaplanarak tasarlanan V kiriş konstrüksiyonu ile homojen bir yük dağılımı oluşturulmuştur. V kirişli ve paslanmaz çelik çok yük hücreli yapısı ile üstün mukavemet ve yüksek ölçme hassasiyeti sağlanmıştır.

Bir diğer ürünümüz olan I-BRIDGE üst segment olarak tasarlanmış olup dayanıklı yapısı ve yüksek tartım hassasiyeti ile kendini ispatlayan I-BRIDGE serisi taşıt kantarları, çevre koşullarında gösterdiği üstün performans ile global olarak benimsenmiş gerçek bir taşıt kantarı ikonudur.

I-BRIDGE‘in yüksek kesitli taşıyıcı kirişli ve araçların kantar üzerindeki haraketlerine göre tasarlanmış traversli platform yapıları en ağır çalışma koşullarında kantarın uzun süreler sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti eder. Güçlü yapısı, dayanıklılığı, minimum servis, bakım ve altyapı maliyeti ile benzersiz olan I-BRIDGE‘in paslanmaz çelik çok yük hücreli yapısı kantarın performansına ve hatasız ölçüm yapmasına katkıda bulunur. Modüler yapısı kantarın nakliyesi, montaj sahasına indirilmesi, monte edilmesi ve servis hizmetlerinde büyük kolaylık sağlar.