İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı
İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı

Türkiye’de tartım sistemleri pazarının en köklü üreticilerinden biri olan şirketimiz Bölge Müdürlüğü sayısını arttırmaya devam ediyor.

Uzun yıllardır sunduğu yüksek teknoloji ürün ve hizmetlerle kalite ve güvenin simgesi haline gelen ‘’TUNAYLAR’’ markası Türkiye genelinde yaptığı yeni yatırımlarla sektöründeki öncü pozisyonunu daha da sağlamlaştırmakta aynı zamanda ürettiği yüksek teknoloji ürünlerle bölge ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Son olarak Ağustos 2021’de Konya ilimizde faaliyete başlayan İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz ile siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve etkin hizmet verecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görev alan donanımlı ve uzman personellerimiz tartım ve ölçüm sistemleri ile ilgili her tülü satış ve satış sonrası hizmet taleplerinde bölge müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüzün, Hizmet Vereceği Şehirler: Ankara, Aksaray, Çankırı, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat

Diğer Haberler

Tunaylar Bağımsız Sanatçıları Destekliyor.

Tunaylar Bağımsız Sanatçıları...

Cumhuriyet’in 100. yılında, 87 yıllık tarihi…
Tunaylar Ege Müdürlüğümüz Faliyete Başladı

Tunaylar Ege Müdürlüğümüz...

Trakya Servis Bölge Müdürlüğümüz’ün ardından Ege…
Tunaylar Trakya Merkez Servis Müdürlüğümüz Faliyete Başladı

Tunaylar Trakya Merkez...

Kayseri Bölge Servis Müdürlüğümüzün ardından Trakya…