2019 Yılında Firmaların Tercihi Operatörsüz Tartım Sistemleri | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
2019 Yılında Firmaların Tercihi Operatörsüz Tartım Sistemleri
2019 Yılında Firmaların Tercihi Operatörsüz Tartım Sistemleri

Operatörsüz tartım sistemleri her zaman yarattığı güvenlik ve hız avantajları ile firmalar tarafından tercih edilen sistemler olmaya devam ediyor. Önceki yıllarda zaman zaman yüksek maliyetleri nedeniyle ikinci plana atılan operatörsüz tartım sistemleri, ilgili tekolojilerin daha ekonomik hale gelmesi nedeniyle artık daha fazla firma tarafından tercih ediliyor. 2019 yılında gerek yurt içi, gerekse yurt dışında önemli miktarda operatörsüz tartım sistemi devreye alan şirketimiz sistemleri tercih eden müşterilerimizden son derece olumlu dönüşler alıyor. Şirketmiz gerek halihazırda kullanımda olan gerekse yeni kurulması planlanan kantar sistemleri için sunduğu avantajlı fiyatlar ile daha çok firmayı bu teknolojilerin avantajlarından faydalanmaya teşvik ediyor. Siz de kantar sisteminizi yeni teknolojiler ile tanıştırmak istiyorsanız bizi arayın.

Diğer Haberler

UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…
Periyodik Bakım ile Öngörülmeyen Giderlerinizi Minimuma İndirin

Periyodik Bakım ile...

Tartı aleti kullanıcılarının maruz kalmak istemedikleri…

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/