Otomatik Araç Dezenfeksiyon Sistemi​ | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Dezenfektasyon Ünitesi (1)Dezenfektasyon Ünitesi (1)
Dezenfektasyon Ünitesi (2)Dezenfektasyon Ünitesi (2)
Dezenfektasyon Ünitesi (4)Dezenfektasyon Ünitesi (4)
Dezenfektasyon Ünitesi (6)Dezenfektasyon Ünitesi (6)

Otomatik Araç Dezenfeksiyon Sistemi

  • Pülverizasyon (Sisleme) yöntemiyle dezenfektan uygulayıcı ünite
  •  Otomatik dezenfektan dozajı (PLC/Sensörlü)
  • Paslanmaz çelik nozullar
  • İkaz ışıklı kontrollü geçiş
  • IP65 koruma sınıfına uygun elektrik tesisatı

Otomatik Araç Dezenfeksiyon Sistemi; limanlar, gümrük kapıları, geri dönüşüm tesisleri, organik gübre üretim tesisleri, küçük ve büyük baş besicilik işletmeleri, kanatlı hayvan yetiştirme tesisileri, yumurta, süt vb. gıda üretim tesisleri, hastaneler başta olmak üzere virüs ve bakteri taşılıcığının büyük risk oluşturduğu ve bu nedenle steril alana giren veya steril olmayan alandan çıkan araçların dezenfeksiyonunun önemli olduğu tüm işletme ve tesislerde kullanılabilen yüksek teknolojii ürünü dezenfeksiyon sistemleridir.

Fanlı, tünelli, dalçık havuzlu, kemerli, sabit veya taşınabilir model seçenekleri bulunan Otomatik Araç Dezenfeksiyon Sistemleri uygulama sahasına, araçların yapısına ve hareket şekline, trafik yoğunluğuna, dezenfekte edilmek istenen bölgelere göre özel olarak projelendirilmektedir.

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/