Tunaylar'a Uluslararası Kalite Yıldızı Ödülü. | | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Tunaylar’a Uluslararası Kalite Yıldızı Ödülü.
Tunaylar'a Uluslararası Kalite Yıldızı Ödülü.

Şirketimiz, İsviçre’nin Cenevre kentinde, 29-30 Eylül 2012 tarihlerinde Business Initiative Directions (BID) tarafından 37.si düzenlenen “Uluslararası Kalite Yıldızları Ödül Töreninde” ( International Star Award for Quality 2012) Altın Kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödül töreninde şirketimizi Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan TUNAY, Hakan TUNAY, Korhan TUNAY ile Kalite Güvence ve Yazılım Müdürü Dr. Ali GÜRBÜZ temsil etti.

Business Initiative Directions tarafından “Kalite kültürü anlayışının teşvik edilerek firmanın itibarı ve konumlanmasına katkısı” dalında sunulan ödül ile TUNAYLAR, 2012 yılında Uluslararası Kalite Yıldızı Ödülü ile onurlandırılmıştır

Uluslararası platformda ülkemiz ve şirketimizin adının Kalite ile birlikte anılmasının büyük bir gurur olduğunu belirten  Yönetim Kurulu Üyemiz Korhan TUNAY “Bu ödül kalite anlayışına olan inanç ve bağlılığımızı arttıracaktır. İleri teknoloji üretimin yanı sıra, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam edeceğiz ” dedi.

Diğer Haberler

Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı

Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz...

Merkez ve bölge servislerimiz ile faaliyetlerini…
UzBuild Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

UzBuild Uluslararası Yapı...

2020 yılı fuar ve tanıtım planlaması…
WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,

WinScale Touch; Kantarınızın...

WinScale Touch; Kantarınızın Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda,…

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/