Химическая и пластмасс | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
Химическая и пластмасс

Platform kantarımız, korozyon direnci yüksek ve uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan platform kantarımız kimya sektörü için idealdir.

Üretim, depolama, sevkiyat, kontrol, kalite ve ticaret süreçleri başta olmak üzere tüm endüstrilerde geniş bir kullanım sahası bulunan Elektronik Platform Kantarları, çelik konstrüksiyondan sağlam ve dayanıklı yapıları ile ağır endüstri koşullarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Endüstriyel yapıları sayesinde tozlu ve nemli ortamlarda dahi sorunsuz çalışır.

Dara alma, otomatik-manuel sıfırlama, kolay okunabilir VFD gösterge, RS232 seri iletişim çıkışı gibi bir kantarda aranabilecek temel özellikler yanında birçok ilave tartım fonksiyonunu da beraberinde sunan Elektronik Platform Kantarları’nda, termal, ribbon, nokta vuruşlu, barkod tipi yazıcı bağlantısı ile tartım sonuçları fiş, bilet ve etikete belgelenebilir. Dolum, dozajlama ve otomasyon uygulamaları için çeşitli arabirim ve kontrol çıkışları mevcuttur. Patlayıcı ve yanıcı ortamlar için ex-proof modelleri de üretilmektedir. Bilgisayar veya endüstriyel PC tabanlı Tartı Terminaline bağlanarak uygulamanızın gerektirebileceği özelliklere göre özel yazılım seçenekleri ile esnek uygulama olanakları sağlanabilmektedir.

Ticari ve endüstriyel uygulamalarda zemin üstü, çukur içi veya sehpa üzerinde kullanılabilen Elektronik Platform Kantarları, farklı ebat ve kapasitelerde, çelik, galvanize çelik ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Zemin üstü kullanım için rampa, rulolu veya bantlı konveyör, sabit veya tekerlekli sehpa, gösterge kolonu ve gösterge koruma panosu gibi aksesuar seçenekleri yanında ihtiyaca yönelik özel donanım ve aksesuar ilave edilebilmektedir.