Taşınabilir Ortam Dezenfeksiyon Sistemi | Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. Skip to content
arac_ici_desenfektanarac_ici_desenfektan
arac_ici_desenfektan3arac_ici_desenfektan3
arac_ici_desenfektan4arac_ici_desenfektan4
arac_ici_desenfektan8arac_ici_desenfektan8

Taşınabilir Ortam Dezenfeksiyon Sistemi

  • Pülverizasyon (Sisleme) yöntemiyle dezenfektan uygulayıcı ünite
  •  Otomatik dezenfektan dozajı 
  • Paslanmaz çelik tabanca
  • IP65 koruma sınıfına uygun elektrik tesisatı

Taşınabilir Ortam Dezenfeksiyon Sistemi özellikle dezenfeksiyon işleminin yapılacağı ortamın sürekli değişebildiği uygulamalar için oldukça pratik bir çözüm sunar. Sistem, kasa altında yer alan taşıma tekerlekleri ile bir yerden bir yere kolay bir şekilde taşınabilir.

Yüksek miktarda su ve dezenfekte depolama kapasitesine sahip geniş hacimli deposu ile uzun süre aralıksız bir şekilde dezenfeksiyon işlemine olanak tanır. 60 derece ayarlanabilir basınç emniyet valfili yapısı ve yüksek kaliteli buhar nozlulları ile son derece güvenlidir. Standart 4 m hortum uzunluğu dezenfeksiyon işleminin ulaşılması zor bölgelere bile etkin bir şekilde uygulanmasını mümkün kılar. Manuel ve Otomatik dolum seçeneği ile yarı profesyonel ve profesyonel opsiyon seçenekleri bulunmaktadır.

Periyodik Muayene Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,

Sahip olduğunuz kapasitesi 2 ton üzerinde olan Otomatik Olmayan Tartı Aletleri’nin  imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi  29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene ( geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere   11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir. Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

 

Muayene Yönetmeliği:  https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin   : https://basvuruportal.tse.org.tr/