77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Taşıt Kantarları

I-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı

I-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Ürün Resmi
  • Seri ve hızlı üretim
  • Yüksek kaynak kalitesi
  • Sıfır Üretim Hatası
  • Olağanüstü boya yüzeyi
  • Güçlü yapı ve uzun hizmet süresi

Son teknolojiden yararlanılarak oluşturulan modern üretim parkurunda uluslararası standartlarda üretimi gerçekleştirilen I-BRIDGE® serisi elektronik taşıt kantarları, mühendislerimiz tarafından yenilenen tasarımı ile "performans ve tartım hassasiyeti" anlayışını bir üst noktaya çıkarmıştır. I-BRIDGE®'in statik hesaplamaları, uluslararası yükleme ve ölçüm standartlarına göre yapılmıştır. I-BRIDGE®'in güçlü yapısı ve dayanıklılığı dışındaki en önemli özelliği CNC kontrollü otomatik makine ve mastarlarda üretilmesidir. I-BRIDGE® çelik konstrüksiyon tartı platformu imalatında tüm sac, profil kesim işlemleri ve bağlantı delikleri CNC kontrollü tezgahlarda gerçekleştirilir. Son olarak, mastarlarda robotik kaynak teknolojisi ile kaynatılarak imalatı tamamlanır ScaleMaster® tam otomatik üretim süreçleri sonucunda sağlanan homojen yapı, yüksek kaynak kalitesi ve üstün mukavemet I-BRIDGE®'i rakipsiz kılmaktadır.

Taşıt Kantarları Otomasyon Çözümleri
Çoklu Kantar Entegrasyonu Ürün Resmi

Çoklu Kantar Entegrasyonu

Özellikle yoğun giriş-çıkış işlemleri bulunan tesislerde birden fazla sayıdaki kantarın birbirleri ile bilgi alışverişinde bulunarak tartım işlemlerinin hızlandırılması ve aynı zamanda işletmenin stok ve satış birimlerinden gelen sevkiyat ve yükleme taleplerinin otomatik olarak sisteme tanımlanması, tartım sonuçlarının ilgili birimlere elektronik ortamda aktarılması, personel, zaman verimi ve tek merkezden etkin kontrol yapılabilmesi hedeflenmiştir. Çoklu kantar otomasyonu sistemi…
Ex-Proof Taşıt Kantarları Ürün Resmi

Ex-Proof Taşıt Kantarları

Exproof korumalı özel yük hücreleri, bağlantı kutuları, ağırlık göstergesi, blendajlı kablo vb. ekipmanlar kullanılmaktadır. Kullanılan tüm ekipmanlar standartları ile ilgili sertifikalara sahiptir. Standart ebat ve kapasitelerde üretilen taşıt kantarlarımız Ex-proof özelliği taşıyabilmektedir.
Operatörsüz Taşıt Kantarları Ürün Resmi

Operatörsüz Taşıt Kantarları

Araç trafiğinin yoğun olduğu, seri tartım yapılan tesislerde  araçların otomatik olarak tanınması ve operatör olmadan tartım işlemlerinin yapılabilmesi sağlanmıştır. Sistem tek bir merkezden kontrol edildiği için personel hataları ortadan kaldırılmıştır. Sistem aynı zamanda işletmedeki diğer birimlere tartım sonuçlarını transfer edebilmesi sayesinde üretim, stok kontrolü ve satış organizasyonunda önemli rol oynar. Taşıtların tanınması için RF-ID, PROXIMITY gibi temassız ve uzaktan okuma yapabilen teknolojiler ile birlikte plaka okuyan kamera sistemleri kullanılmaktadır.
Silo Altı Taşıt Kantarı Otomasyonu Ürün Resmi

Silo Altı Taşıt Kantarı Otomasyonu

Silo altı dolum kantarları ve sistemlerinde özellikle çimento fabrikaları gibi dökme malzemelerinin araçlara istenilen miktarda malın doldurulması, otomasyonunun sağlanması ve aynı zamanda araçların istiap hadlerine uygun yüklenmesi hedeflenmiştir. Birinci seçenekli sistem, dolum operatörüne verilen yükleme bilgisi doğrultusunda silo altında bulunan kantara gelen araca dolum sistemine gerekli komutun verilmesiyle…
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb