77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Taşıt Kantarları

MULTI BRIDGE Serisi Demiryolu & Karayolu Kantarı

MULTI BRIDGE Serisi Demiryolu & Karayolu Kantarı Ürün Resmi
  • Seri ve hızlı üretim
  • Yüksek kaynak kalitesi
  • Sıfır Üretim Hatası
  • Olağanüstü boya yüzeyi
  • Güçlü yapı ve uzun hizmet süresi

Son teknolojiden yararlanılarak oluşturulan modern üretim parkurunda uluslararası standartlarda üretimi gerçekleştirilen MULTIBRIDGE® serisi elektronik vagon kantarları, mühendislerimiz tarafından yenilenen tasarımı ile "performans ve tartım hassasiyeti" anlayışını bir üst noktaya çıkarmıştır. MULTIBRIDGE®'in statik hesaplamaları, uluslararası yükleme ve ölçüm standartlarına göre yapılmıştır. MULTIBRIDGE®'in güçlü yapısı ve dayanıklılığı dışındaki en önemli özelliği CNC kontrollü otomatik makine ve mastarlarda üretilmesidir. MULTIBRIDGE® çelik konstrüksiyon tartı platformu imalatında tüm sac, profil kesim işlemleri ve bağlantı delikleri CNC kontrollü tezgahlarda gerçekleştirilir. Son olarak, mastarlarda robotik kaynak teknolojisi ile kaynatılarak imalatı tamamlanır. ScaleMaster® tam otomatik üretim süreçleri sonucunda sağlanan homojen yapı, yüksek kaynak kalitesi ve üstün mukavemet MULTIBRIDGE®'i rakipsiz kılmaktadır.

Taşıt Kantarları Otomasyon Çözümleri
Operatörsüz Taşıt Kantarları Ürün Resmi

Operatörsüz Taşıt Kantarları

Araç trafiğinin yoğun olduğu, seri tartım yapılan tesislerde  araçların otomatik olarak tanınması ve operatör olmadan tartım işlemlerinin yapılabilmesi sağlanmıştır. Sistem tek bir merkezden kontrol edildiği için personel hataları ortadan kaldırılmıştır. Sistem aynı zamanda işletmedeki diğer birimlere tartım sonuçlarını transfer edebilmesi sayesinde üretim, stok kontrolü ve satış organizasyonunda önemli rol oynar. Taşıtların tanınması için RF-ID, PROXIMITY gibi temassız ve uzaktan okuma yapabilen teknolojiler ile birlikte plaka okuyan kamera sistemleri kullanılmaktadır.
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb